הנהלת החברה

אתוסיה היא חברת משאבי אנוש המתמחה ביצירת התאמות אופטימליות בין הזדמנויות תעסוקתיות לשאיפות המקצועיות של כל אחד ואחת מאיתנו. אנחנו "אנשים של אנשים", שרותמים את הידע והניסיון שלנו לצד פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת ביותר, על מנת שנוכל לעזור לכמה שיותר אנשים למצוא את מקומם בעולם. אנו תופסים עצמנו כארגון רחב אופקים, שיודע לייעץ מתוך הידע והניסיון שנצבר קרוב לשני עשורים ורואים את עצמנו כשותף להגשמת חלומות – שפועל במטרה לחשוף ולמנף את הפוטנציאל האישי-תעסוקתי שקיים בכל אחד ואחת מאתנו. אנחנו מאמינים שאין גבול לפוטנציאל האנושי, ושלכל אחד ואחת מאתנו ראוי להזדמנות לחיות את הכי טוב שהם יכולים. אם אנו יכולים לסייע לאנשים בהגדרת המטרות שלהם, ואז לכוון אותם אל עבר אותן מטרות בביטחון ואמונה – נוכל להסתפק בידיעה שעשינו קצת טוב בעולם.

וזה בשבילנו עולם ומלואו.

 • אייל סולומון

  מנכ"ל

  אייל סולומון עומד בראש חברת אתוסיה מאז הקמתה בשנת 2001. כבר קרוב לשני עשורים, מתמחה באיתור וגיוס מנהלים בכירים לחברות טכנולוגיות וביוטכנולוגיות. מחובר היטב לשחקנים המרכזיים בתעשיית הייטק הישראלית; לאנשי המפתח בקרנות ההון, כמו גם למנהלים הבכירים בתעשייה. כיום עוסק בייעוץ לתחום של ניהול ותכנון קריירה.

  לפני שיזם את אתוסיה ניהל את תחום ה-storage בחברת HP, כשבאחריותו ישראל, יוון וטורקיה. לאייל למעלה מעשור של ניסיון בשיווק ומכירות, בפיתוח עסקים בינלאומיים, ביצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים ובהקמת ערוצי הפצה. לאייל תואר ראשון בניהול וכלכלה מהאוניברסיטה הפתוחה.

 • ענבר הסטן-פרדו

  מנכ"לית יחידת השירותים המנוהלים

  ענבר הצטרפה לאתוסיה בשנת 2013, סמנכ"לית משאבי אנוש. היא מביאה איתה ניסיון רב בניהול משאבי אנוש וניהול גיוס בחב' הייטק ובסטרטאפים.

  החל משנת 2017 ענבר ממנכ"לת את יחידת השירותים המנוהלים של אתוסיה, המטפלת בהעסקת עובדים בעולומות טכנולוגיים ובעולמות HR. בנוסף, היא אחראית על הפיתוח הארגוני, מבנה החברה וחלוקת התפקידים, בניית תהליכי עבודה וליווי מנהלים. 

  לענבר תואר BA  במדעי ההתנהגות ותואר MA בייעוץ ופיתוח ארגוני שניהם מהמכללה למנהל.

 • נירה קירקיריוס

  מנכ"לית יחידת הבכירים

  נירה הצטרפה לאתוסיה בשנת 2013 ומביאה עימה ניסיון רב בעבודה מול בכירים בתעשיית ה-Tech.
  כיום נירה מתפקדת כמנכ"לית יחידה עסקית באזור השפלה. נירה מגיעה עם ניסיון ניהול תחום הגיוס מחברות כגון: Amdocs, Siemens, Meitar.

  נירה בעלת תואר BA בפסיכולוגיה ואנתרופולוגיה מאוניברסיטת ת"א ותואר Executive MBA מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

   

   

 • מיכל הלפרין

  דירקטורית חטיבת הגיוס

  מיכל הצטרפה לאתוסיה בשנת 2011 והתחילה את דרכה כיועצת גיוס טכנולוגי ולאחר מכן כמנהלת צוותי גיוס. מיכל חיה ונושמת גיוס וטכנולוגיה.
  כיום מיכל מתפקדת כסמנכ"לית חטיבת הגיוס באתוסיה ומנהלת את מחלקות הגיוס המקצועיות השונות המתמחות בשירותי כוח אדם מקצועיים בתחומי ההייטק והביוטק.

  מיכל בעלת תואר BA בפסיכולוגיה וכלכלה מטעם אוניברסיטת ת"א ובוגרת תואר MA בייעוץ ופיתוח ארגוני מטעם המכללה למנהל.

   

 • מיכל מימון

  מנהלת כספים וחשבת שכר

  מיכל הצטרפה לאתוסיה בשנת 2012 ובעלת וותק של 25 שנה בניהול כספים וחשבות. מיכל הובילה תהליך רה-ארגוני אשר הוביל את אתוסיה להיותו ארגון יעיל ורווחי במגמת עלייה מתמדת.

  מיכל בעלת תואר BA במדעי החברה מטעם האוניברסיטה הפתוחה ודיפלומת חשבת שכר מטעם לשכת רואי חשבון.

   

   

   

   

 • מיכל דימנט סולומון

  סמנכ"לית, מנהלת סניף מת"ם חיפה

  מיכל בעלת ניסיון תעסוקתי של מעל 15 שנה באבחון, מיון, ניהול תהליכי גיוס גלובליים וניהול משאבי אנוש בחברות גלובליות. מיכל החלה את דרכה בעולם האבחון במכון אדם ולאחר מכן עבדה למעלה מעשור בחברת Applied Materials  כמנהלת גיוס ולאחר מכן כמנהלת משאבי אנוש חטיבתית.

  למיכל תואר BA במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון ותואר MBA עם התמחות בהתנהגות ארגונית מבית הספר למנהל עסקים רקאנטי באוניברסיטת תל אביב.