הנהלת החברה

אנו באתוסיה מעניקים ללקוחותינו, השייכים לצמרת עולם ההייטק הישראלי, פתרונות One-Stop Shop המקיפים את כל צורכיהם והמותאמים במדויק לאופי הארגון. כל זאת תוך הקשבה, שותפות ואחריות. אנו מאמינים במערכות יחסים ארוכות טווח – הן עם המועמדים לעבודה והן עם החברות המעסיקות – וביחד אנו פועלים למימוש מלא של הפוטנציאל של כל השמה והשמה. באתוסיה צוות מקצועי ומיומן של מנהלים ויועצים בעלי רקע טכנולוגי, ניהולי ופסיכולוגי, כולם בעלי תואר שני בתחומם, בניהולו של אייל סולומון, בעל ניסיון עשיר בניהול מוצרים טכנולוגיים ובפיתוח עסקי בינלאומי. 

בכירים

אייל סולומון

מנכ"ל

אייל סולומון עומד בראש חברת אתוסיה מאז הקמתה בשנת 2001. מזה עשר שנים, מתמחה באיתור וגיוס מנהלים בכירים לחברות טכנולוגיות וביוטכנולוגיות. מחובר היטב לשחקנים המרכזיים בתעשיית הייטק הישראלית; לאנשי המפתח בקרנות ההון, כמו גם למנהלים הבכירים בתעשייה. כיום עוסק בייעוץ לתחום של ניהול ותכנון קריירה.

לפני שיזם את אתוסיה ניהל את תחום ה-storage בחברת HP, כשבאחריותו ישראל, יוון וטורקיה. לאייל למעלה מעשור של ניסיון בשיווק ומכירות, בפיתוח עסקים בינלאומיים, ביצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים ובהקמת ערוצי הפצה. לאייל תואר ראשון בניהול וכלכלה מהאוניברסיטה הפתוחה.

רון שטרן

סמנכ"ל Customer Success

רון הצטרף לאתוסיה בשנת 2012 והביא עמו ניסיון רב בעבודה מול חברות סטארט-אפ וחממות טכנולוגיות.
כיום רון מתפקד כסמנכ"ל יחידת ה-Customer Success של אתוסיה, המרכזת את הקשר מול כלל הלקוחות של אתוסיה, במקביל לתחום השיווק והפיתוח העסקי באתוסיה.
רון בעל תואר שני כפול, במנהל עסקים במסלול לניהול חברות גלובליות, מטעם המסלול האקדמי במכללה למנהל ובעל תואר שני נוסף בתקשורת המונים מטעם אוניברסיטת אמסטרדם, הולנד (UvA) .
לפני כן, השלים שטרן תואר ראשון במנהל עסקים וניהול משאבי אנוש, מטעם אוניברסיטת בן גוריון.

 

בכירים

עדי עירוני

סמנכ"ל יחידת הגיוס באתוסיה

עדי עירוני הצטרף לאתוסיה בשנת 2006. לקראת 2009 נפרד מאתוסיה וחזר לשורותיה בתחילת 2011.
עדי עומד בראש כל יחידות הגיוס באתוסיה, המגייסות למשרות: בכירים, תוכנה, ביוטק, הנדסה, שיווק ומכירות, תפעול, חומרה ועוד.
לצד ניהול מערך הגיוס, עדי מייעץ לסמנכ"לים ומנכ"לים, המדורגים כיום כקברניטי תעשיית ההיי-טק בישראל, במשרות דיסקרטיות ואקסקלוסיביות ומעניק להם ליווי אישי וצמוד.
לעדי תואר שני בסוציולוגיה ארגונית ותואר ראשון במדעי החברה, שניהם בהצטיינות מטעם אוניברסיטת בר- אילן. כמו כן עדי מוסמך כמאמן אישי ועסקי מטעם מכון מאמנים.
  
משאבי אנוש

ענבר הסטן-פרדו

מנהלת משאבי אנוש

ענבר הצטרפה לאתוסיה בשנת 2013, כמנהלת משאבי אנוש. היא מביאה איתה ניסיון רב בניהול משאבי אנוש וניהול גיוס בחב' הייטק ובסטרטאפים.

ענבר אחראית על הפיתוח הארגוני, מבנה החברה וחלוקת התפקידים, בניית תהליכי עבודה וליווי מנהלים. בנוסף, אחראית ענבר על תחום הגיוס הפנימי לאתוסיה, פרט ורווחה.

לענבר תואר BA  במדעי ההתנהגות ותואר MA בייעוץ ופיתוח ארגוני שניהם מהמכללה למנהל.