חיים הדרכה

הדרכת עובדים

אנחנו מאמינים כי הדרכה איכותית תסייע לשפר את הישגי העובד, את שביעות רצונו ואת מחויבותו לחברה. לכן אנו מציעים הדרכות שונות שייתפרו בהתאם לצרכיך, לצרכי הארגון שלך ולמאפייני העובדים. איננו מאמינים ב-"הדרכות מדף" אלא בהדרכה מותאמת שהורכבה לאחר אבחון צרכים מדויק והתאמת המוצר לצורך הספציפי. אנו שמים דגש על מקצועיות ואיכותיות ההדרכה - אך כל זאת בנוסף ולא במקום יצירת עניין וחוויה למשתתפים בה כאמצעי לשיפור הטמעת התכנים והתפיסות הנלמדות. מטרתנו שאתה, הארגון שלך וכל המשתתפים תתפתחו ותשיגו שיפורים נראים בעבודתכם תוך הנאה ועניין בהדרכה.

 

הדרכת מועמדים לראיונות עבודה

שירות ההכנה של אתוסיה מיועד למועמדים המעוניינים לשפר משמעותית את סיכוייהם לזכות בעבודה בה הם חפצים. אנשי המקצוע שיכינו את המועמד מכירים לעומק סגנונות ושיטות ראיון שונות, ומתוך הבנה זו נכין את המועמד לקראת השאלות שיישאל ולנושאים בהם ייבחן, ונצייד אותו בכלים שיסייעו לו להרשים את המראיין בצורה הטובה ביותר. ההכנה תכלול סימולציות אמיתיות של ראיון, משוב עליהן, ותכנון העברת המסרים בצורה היעילה ביותר.

 

ה"עבודה" בעבודה

כדי להדגים את ייחודיותה של גישת ההדרכה שלנו באתוסיה, נספר לכם על אחת משיטותינו המיוחדות – השיטה של ביירון קיטי ("העבודה" /  The Work). ביירון קייטי היא אישה ששקעה בשנות השלושים לחייה בדיכאון עמוק, שהביא אותה לחשוב באובססיביות על התאבדות. בוקר אחד, ממעמקי הייאוש, היא חוותה הארה ששינתה את חייה. בזכות הארה זו לא רק שסללה את דרכה לאושר, אלא גם יצרה שיטה פשוטה ויישומית המופצת כיום ברחבי העולם ומאפשרת למיליוני אנשים לשנות את תפיסת עולמם ולהתמלא באהבה לכל מה שהחיים מביאים עימם. השיטה, שמיושמת אף בתאגידים רבים, מובילה את המשתתפים לפריצות דרך נוגעות ללב בעבודתם. תובנות השיטה תואמות את תוצאותיהם של מחקרים מובילים בפסיכולוגיה קוגניטיבית, והעבודה איתה אף הושוותה לדיאלוגים של סוקרטס, לתורה הבודהיסטית ולתוכנית 12 הצעדים. אנחנו באתוסיה משלבים את השיטה הבלתי קונבנציונאלית הזו בהדרכה ייחודית למנהלים, המסייעת להם לשנות את תפיסת עולמם לגבי צרכי עבודתם ותפיסתם הניהולית. השיטה מעצימה את יכולותיהם ומאפשרת להם לבחון מחדש את יחסיהם עם הכפופים להם, עם מנהליהם ועם כלל הארגון תוך מתן כלים פרקטיים לפתרון קונפליקטים ולשיפור מערכות יחסים ותהליכים בארגון.