היועצים שלנו

אנחנו זמינים עבורכם תמיד, גם אם בדיוק עזבתם מקום עבודה ואתם עדיין מחשבים את המסלול מחדש, או אם אתם כבר עמוק בתוך התהליך. הניסיון והקשרים הרבים שצברנו, בשילוב עם הכישרון שלכם, יאפשרו לנו לאתר עבורכם את הארגון שיאפשר לכם לצמוח, לגדול ולהתפתח. 

 • שיר פרי

  יועצת גיוס

  תהליך הגיוס וההשמה מבחינת שיר מחייבת שירות אישי וליווי המועמד לאורך כל התהליך, תוך הקשבה לצרכיו והתאמה מירבית אליהם. יש לה תואר ראשון בשירותי אנוש ממכלת עמק יזרעאל ותואר שני בביקורת פנימית וחיצונית מאוניברסיטת חיפה.
 • אלינור קנלר

  מתאמת גיוס

  אלינור למדה חינוך מיוחד לגיל הרך בסמינר הקיבוצים, וכיאה לזאת מאמינה שאין דבר כזה "רגיל" , בראייה החינוכית שלה לכל אחד צרכים שונים וכך היא מתאימה לכל אחד את המשרות והחברות הנכונות לו.
 • מורן שור

  ראש צוות יחידת גיוס

  מאמינה בליווי אישי של המועמדים ותמיכה בהם בתהליך מציאת העבודה, מרגע שליחת קורות החיים דרך התמודדות עם ראיונות העבודה ועד להשמה. חשוב לה ללוות את המועמדים ולהיות עימם בקשר אישי וישיר בכדי שניתן יהיה למקסם את תוצאות התהליך. מורן בוגרת תואר BA במנהל עסקים עם התמחות במימון, מהמרכז הבינתחומי הרצליה.  
 • נועה אבן צור

  ראש צוות יחידת גיוס

  נועה מאמינה שקשר אישי ורציף עם כל מועמד תורם להליך חיפש עבודה יעיל. לאחר פגישה אישית, היא מייעצת ומלווה את המועמד בתהליך חיפוש העבודה החל ממגעיו הראשונים עם החברה ועד להשמתו בתפקיד ההולם את ניסיונו וכישוריו. מכיוון שאת רוב היום אנחנו מבלים בעבודה, נועה מאמינה שצריך למצוא את המקום שאליו נהנה לקום כל בוקר עם תחושת עשיה ומשמעות. לנועה תואר BA במדעי החיים מאוניברסיטת תל אביב.
 • מורן בן יהודה

  ראש צוות יחידת גיוס

  מורן מאמינה במתן יחס אישי והיכרות אמיתית כדרך המלך בסיוע למצוא את השידוך המושלם בין מחפש עבודה למקום עבודתו החדש. מורן בוגרת תואר BA במדעי החברה, עם התמחות במשאבי אנוש ותואר MA במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן.
 • מירב ליאור

  מנהלת סניף פארק המדע, נס ציונה

  למירב ניסיון והיכרות בעולם השמת בכירים, ליווי תהליכי גיוס בעולמות הטכנולוגיים במגוון משרות ותחומים מול חברות SU וחברות גלובליות מבוססות. מביאה איתה ניסיון בגיוס וניהול משאבי אנוש בחברות צעירות ובחברות גלובליות. מאמינה בקשר אישי ורציף עם כל מועמד ויצירת קשר אישי בפגישה פנים מול פנים. בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מהאקדמית ת"א-יפו וMBA התמחות ייעוץ ארגוני מהאקדמית אונו.
 • כרמל קמין

  מנהלת צוות סורסינג ודיגיטל

  כרמל מגיעה מעולם הדיגיטל והשיווק ומשלבת את הידע שלה ברשתות החברתיות בשביל לחפש את המועמדים הטובים ביותר לתפקיד, הצוות שלה אמון על איתור מועמדים ופנייה יזומה אליהם. יש לה תואר ראשון ושני במנהל עסקים ותקשורת מהאוניברסיטה העברית בירושלים. 
 • טל ליכטנשטיין אדר

  יועצת גיוס

  טל אוהבת את הדינמיות של העבודה באתוסיה ואת התחומים הרבים של הגיוס בהייטק בהם היא עוסקת. היא בעלת תואר ראשון במדעי ההתהגות מהמכללה האקדמית"א יפו ותואר שני באבחון וטיפול בלקויות למידה מאוניברסיטת חיפה.
 • טלי גולן

  יועצת גיוס

  טלי מאמינה בליווי אישי ונעים לאורך תהליך חיפוש העבודה ומקפידה על היכרות מעמיקה עם המועמד על מנת למצוא את המשרה המתאימה ביותר עבורו. לטלי תואר BA בשירותי אנוש מטעם מכללת עמק יזרעאל לומדת ל-MA בפיתוח וייעוץ ארגוני באוניברסיטת חיפה.
 • שירן זלוף כהן

  יועצת גיוס

  שירן עובדת באתוסיה כמעט ארבע שנים וכיום מתמחה בהשמה בחברות היושבות באזור השפלה והדרום. היא בעלת תואר ראשון בהצטיינות יתרה מטעם אוניברסיטת בר אילן ותואר שני במינהל עסקים בהתמחות וניהול משאבי אנוש מטעם המכללה למנהל.
 • נירית לוי

  מנהלת קשרי לקוחות

  במסגרת תפקידה נירית מרכיבה, בתיאום עם מנהלי הגיוס בתעשייה, את פרופילי העובדים הדרושים להם, ומאתרת מועמדים המתאימים לדרישות, תהליך הגיוס והחיפוש נעשה בדיסקרטיות מלאה, החל מפגישת ההיכרות האישית במשרדי החברה, ועד להשמתם במשרה.  נירית בעלת BA בפסיכולוגיה וחינוך מטעם האוניברסיטה הפתוחה.
 • מעיין מוזס

  מנהלת קשרי לקוחות

  מעיין מלווה ומייעצת למנהלים בכירים, סמנכ"לים ומנכ"לים במגוון משרות ותחומים באופן אישי לאורך כל תהליך חיפוש העבודה. התהליך כולל שיחת היכרות ראשונית, פגישה אישית, איתור משרות רלוונטיות, ליווי צמוד ומתן ייעוץ לאורך מגעיו עם המעסיקים, עד להשמתו בתפקיד ההולם את ניסיונו וכישוריו.  מעיין בעלת תואר BA במשאבי אנוש ומדעי החברה מטעם אוניברסיטת בר אילן ותואר MBA במנהל עסקים והתמחות במשאבי אנוש מהקריה האקדמית אונו.  
 • אורית אייזיק

  יועצת גיוס

  אורית מאמינה בשקיפות, מקצועיות ויושרה ומאמינה בחיבור ויצירת מחויבות אמיתית מול המועמד והלקוח. היא אוהבת מאוד אנשים ולהכיר אותם לעומק, כדי לזהות ולהתאים להם בדיוק מה שהם צריכים. יש לה תואר ראשון בתקשורת ממכללת עמק יזרעאל.
 • שני תירוש

  מתאמת גיוס

  שני מאמינה בליווי אישי לאורך כל תהליך מציאת העבודה, מרגע שליחת קורות החיים דרך התמודדות עם ראיונות ועד לחתימת חוזה העסקה. שני סטודנטית במהלך תואר BA במדעי ההתנהגות עם התמחות במשאבי אנוש מהמכללה האקדמית ת"א-יפו.
 • שקמה דגרי

  יועצת גיוס

  שקמה מלווה מועמדים זוטרים ומנוסים בתהליך חיפוש העבודה במשרות תוכנה בתחום ההי-טק, תוך מתן ייעוץ, הכוונה והכנה לראיונות. עבור שקמה הסיפוק הכי גדול  הוא להצליח יחד עם כל מועמד להתמודד עם הקשיים שעולים בעת חיפוש תפקיד חדש, להתגבר על מכשולים בדרך, לייעץ, לעזור ובסופו של דבר למצוא לו בית חם. שקמה בעלת תואר BA במדעי ההתנהגות ותואר MA בייעוץ ארגוני מהמכללה האקדמית ת"א-יפו.