היועצים שלנו

אנחנו זמינים עבורכם תמיד, גם אם בדיוק עזבתם מקום עבודה ואתם עדיין מחשבים את המסלול מחדש, או אם אתם כבר עמוק בתוך התהליך. הניסיון והקשרים הרבים שצברנו, בשילוב עם הכישרון שלכם, יאפשרו לנו לאתר עבורכם את הארגון שיאפשר לכם לצמוח, לגדול ולהתפתח. 

 • עדי רמבה

  מנהלת קשרי לקוחות

  עדי אחראית על ליווי ארוך טווח של לקוחות אתוסיה בעולמות ההייטק והביוטק, עד למציאת פתרון אופטימלי לצרכי הגיוס התפור למידותיהם. עדי מאמינה שהצלחות משותפות מגיעות תוך הקשבה לצרכי הלקוח, יצירת מערכות יחסים משמעותיות, והיכרות מעמיקה כמנהלת לקוחות של ה-DNA הארגוני. לעדי תואר BA בפסיכולוגיה ותקשורת ותואר MA במחקר תרבות, שניהם מטעם אוניברסיטת תל אביב.
 • רונית אורן

  מנהלת קשרי לקוחות

  לרונית ניסיון רב בליווי חברות ומעסיקים בתהליכי גיוס עובדים ומספקת מענה, ייעוץ ותמיכה עבור הארגונים בכל שלבי הגיוס עד לקליטת העובד המתאים. רונית מאמינה ביחס ובקשר אישי עם כל לקוח ולקוח, הכולל פגישות שוטפות, עבודה צמודה על משרות וליווי הלקוח משלב הגדרת הצרכים של הארגון ותיאור המשרה ועד לגיוס מוצלח. לרונית תואר BA במדעי ההתנהגות וניהול משאבי אנוש ממכללת נתניה ותואר MA בהתנהוגות ארגונית ממכללה זו.
 • מאי סער

  מנהלת קשרי לקוחות

  מאי אוהבת לעבוד עם אנשים ובצוות, ושואפת לעזור למועמדים שלה למצוא את המקום הבא שלהם בעולם התעסוקה ולממש את הפונטציאל שלהם. היא בוגרת תואר ראשון בהצטיינות בניהול משאבי אנוש ממכללת ספיר.
 • ג'וליה גרייבר

  Private HR at Toga

  ג'וליה מאמינה שצריך להכיר היטב את הדרישות של הלקוח, לדעת בדיוק מה הוא מחפש ורק ככה להתאים לו את המועמדים למשרות שהוא צריך. בעלת תואר ראשון בניהול ותקשורת מהאוניברסיטה הפתוחה.
 • הודיה גרמה

  Private HR at Verint

  הודיה שואפת להבין את הצרכים המקצועיים של הטאלנט לצד ההבנה של מה מוביל אותו כיום לחפש עבודה וזאת בכדי לאתר עבורו את התפקיד האופטימלי. להודיה תואר BA במדעי ההתנהגות מהמרכז האקדמי רופין.   
 • אלינור קנלר

  יועצת גיוס

  אלינור למדה חינוך מיוחד לגיל הרך בסמינר הקיבוצים, וכיאה לזאת מאמינה שאין דבר כזה "רגיל" , בראייה החינוכית שלה לכל אחד צרכים שונים וכך היא מתאימה לכל אחד את המשרות והחברות הנכונות לו.
 • אלה צפריר

  מנהלת קשרי לקוחות

  עולם ההייטק והיזמות זה העולם שמושך את אלה, שתמיד מעודכנת בחברות ובטכנולוגיות חדשות ומחפשת להם את המועמדים המתאימים. אלה בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות במכללה האקדמית ת"א יפו ולומדת לתואר שני בהתנהגות ופיתוח ארגונים במרכז הבינתחומי.
 • מתן דלאל

  מנהל קשרי לקוחות

  מתן רואה בליווי אישי כלי חיוני להצלחה בהשגת המטרה ובהתאמת המשרה הנכונה ביותר למועמד. הוא סיים תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בייעוץ ארגוני במכללה האקדמית ת"א יפו
 • שי בצלאל

  מנהלת קשרי לקוחות

  שי מאמינה בליווי אישי של המועמדים לאורך כל התהליך וסיוע להם למצוא את המקום הבא שיסלול להם את הדרך לקריירה עליה חלמו. היא בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מהמכללה למנהל.
 • אלינור צרפתי

  מתאמת גיוס

  אלינור אוהבת לעבוד עם אנשים, לחפש את המועמדים ברחבי הרשת ולהשיג את האנשים שהכי מתאימים לכל תפקיד. היא לומדת תואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי המוח באוניברסיטת בר אילן.
 • מורן בן יהודה

  ראש צוות יחידת גיוס

  מורן מאמינה במתן יחס אישי והיכרות אמיתית כדרך המלך בסיוע למצוא את השידוך המושלם בין מחפש עבודה למקום עבודתו החדש. מורן בוגרת תואר BA במדעי החברה, עם התמחות במשאבי אנוש ותואר MA במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן.
 • מורן שור

  ראש צוות יחידת גיוס

  מאמינה בליווי אישי של המועמדים ותמיכה בהם בתהליך מציאת העבודה, מרגע שליחת קורות החיים דרך התמודדות עם ראיונות העבודה ועד להשמה. חשוב לה ללוות את המועמדים ולהיות עימם בקשר אישי וישיר בכדי שניתן יהיה למקסם את תוצאות התהליך. מורן בוגרת תואר BA במנהל עסקים עם התמחות במימון, מהמרכז הבינתחומי הרצליה.  
 • ליטל רביבו

  יועצת גיוס

  ליטל נהנית בעבודה מהקשר האישי מול המועמדים: להכיר אותם, להבין מה מניע אותם, מה השאיפות שלהם ולהתאים להם את המשרות בצורה הכי מדויקת ונכונה. יש לה תואר ראשון בקולנוע ממכללת ספיר
 • מירב ליאור

  מנהלת סניף פארק המדע, נס ציונה

  למירב ניסיון והיכרות בעולם השמת בכירים, ליווי תהליכי גיוס בעולמות הטכנולוגיים במגוון משרות ותחומים מול חברות SU וחברות גלובליות מבוססות. מביאה איתה ניסיון בגיוס וניהול משאבי אנוש בחברות צעירות ובחברות גלובליות. מאמינה בקשר אישי ורציף עם כל מועמד ויצירת קשר אישי בפגישה פנים מול פנים. בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מהאקדמית ת"א-יפו וMBA התמחות ייעוץ ארגוני מהאקדמית אונו.
 • כרמל קמין

  מנהלת צוות סורסינג ודיגיטל

  כרמל מגיעה מעולם הדיגיטל והשיווק ומשלבת את הידע שלה ברשתות החברתיות בשביל לחפש את המועמדים הטובים ביותר לתפקיד, הצוות שלה אמון על איתור מועמדים ופנייה יזומה אליהם. יש לה תואר ראשון ושני במנהל עסקים ותקשורת מהאוניברסיטה העברית בירושלים.