היועצים שלנו

אנחנו זמינים עבורכם תמיד, גם אם בדיוק עזבתם מקום עבודה ואתם עדיין מחשבים את המסלול מחדש, או אם אתם כבר עמוק בתוך התהליך. הניסיון והקשרים הרבים שצברנו, בשילוב עם הכישרון שלכם, יאפשרו לנו לאתר עבורכם את הארגון שיאפשר לכם לצמוח, לגדול ולהתפתח. 

תוכנה ו-QA

מורן בן יהודה

ראש צוות יחידת גיוס

מורן מאמינה במתן יחס אישי והיכרות אמיתית כדרך המלך בסיוע למצוא את השידוך המושלם בין מחפש עבודה למקום עבודתו החדש. מורן בוגרת תואר BA במדעי החברה, עם התמחות במשאבי אנוש מטעם אוניברסיטת בר אילן, ותואר MA במשפטים מטעם אותו המוסד.

יעל וימר

מנהלת קשרי לקוחות

יעל רואה בכל תהליך גיוס אתגר בפני עצמו ועולם במלואו, ומהעשייה היום יומית המשמעותית הזו שואבת סיפוק ותשוקה להמשיך להוות אוזן קשבת לאלו המחפשים אחר זינוק בקריירה שלהם. ליעל BA ו-MA בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב.

מירב ליאור

יועצת קריירה

מירב מאמינה בהפיכת תהליך חיפוש העבודה לנעים יותר, קל יותר וממוקד לשאיפות המקצועיות של כל טאלנט על ידי יצירת קשר אישי בפגישה פנים מול פנים, הקשבה לניסיון התעסוקתי ולמיומנויות המקצועיות מה שיוביל לתפקיד חדש ומוצלח. מירב בוגרת תואר BA במדעי ההתנהגות במכללת ת"א יפו ותואר MBA במנהל עסקים ומימון מהקריה האקדמית אונו.  
ביוטק

סיגל לאור קליינהאוז

מנהלת קשרי לקוחות

סיגל מלווה חברות ומעסיקים בתהליכי גיוס העובדים ומספקת מענה, ייעוץ ותמיכה בכל שלבי הגיוס עד לקליטת העובד המתאים לה. סיגל מאמינה שקשר אישי ורציף עם כל לקוח תורם להליך חיפוש העובדים יעיל, החל מסטרטאפים צעירים ועד לארגונים מבוססים ומרכזי פיתוח בינלאומיים.  סיגל בעלת BA במדעי המדינה וסוציולוגיה ולימודי MA בסוציולוגיה ארגונית מאוניברסיטת בר אילן.
תפעול ורכש

שרון מרקוביץ

יועצת קריירה

שרון מלווה את המועמדים בחום לאורך כל שלבי החיפוש, תוך הקפדה על קשר אישי וקרוב לאורך כל תהליך חיפוש העבודה, החל משיחת היכרות ראשונית, פגישה אישית, תמיכה והכוונה עד להשמתם במשרה הנכספת, כל זאת תוך שמירה מלאה על דיסקרטיות.  שרון סיימה בהצטיינות תואר BA במדעי ההתנהגות מטעם המרכז האקדמי פרס, וכיום היא במהלך לימודי תואר MA ביעוץ ופיתוח אירגוני.  
IT

מורן שור

ראש צוות יחידת גיוס

מאמינה בליווי אישי של המועמדים ותמיכה בהם בתהליך מציאת העבודה, מרגע שליחת קורות החיים דרך התמודדות עם ראיונות העבודה ועד להשמה. חשוב לה ללוות את המועמדים ולהיות עימם בקשר אישי וישיר בכדי שניתן יהיה למקסם את תוצאות התהליך. מורן בוגרת תואר BA במנהל עסקים עם התמחות במימון, מהמרכז הבינתחומי הרצליה.  
תוכנה ו-QA

שקמה דגרי

יועצת קריירה

שקמה מלווה מועמדים זוטרים ומנוסים בתהליך חיפוש העבודה במשרות תוכנה בתחום ההי-טק, תוך מתן ייעוץ, הכוונה והכנה לראיונות. עבור שקמה הסיפוק הכי גדול  הוא להצליח יחד עם כל מועמד להתמודד עם הקשיים שעולים בעת חיפוש תפקיד חדש, להתגבר על מכשולים בדרך, לייעץ, לעזור ובסופו של דבר למצוא לו בית חם. שקמה בעלת תואר BA במדעי ההתנהגות ותואר MA בייעוץ ארגוני מהמכללה האקדמית ת"א-יפו. 

גל בר (אהרון)

יועצת גיוס

גל מלווה באופן פרטני את מחפשי העבודה וזאת מתוך אמונה שליווי אישי והיכרות מעמיקה עם מחפש העבודה - העדפותיו, מיומנותיו ויכולותיו - יסייעו לפתוח בפניו מגוון אופציות ולבסוף יובילו למציאת משרה שתהלום את כישוריו ואת העדפותיו באופן המיטבי. לגל תואר BA במדעי ההתנהגות מהמכללה האקדמית ת"א יפו.  
חומרה

דניאל קלנר

יועצת קריירה

דניאל מאמינה כי יש להסתכל על כל טאלנט וטאלנט כ"עולם ומלואו" ולהתמקד בהבנת מכלול כישוריו, ניסיונו, צרכיו, שאיפותיו ורצונותיו, שכן כל אלו יחד יסייעו בהתאמת המשרה המתאימה ביותר עבורו. לדניאל תואר BA בפסיכולוגיה מהמרכז הבינתחומי הרצליה ותואר MA בהתנהגות ופיתוח ארגונים גם מאותו מוסד.
תוכנה ו-QA

ויקי קרט

יועצת גיוס

תהליך הגיוס מבחינת ויקי כולל ליווי אישי וצמוד, החל משיחת ההיכרות הראשונית, דרך פגישה אישית וייעוץ כנה לאורך כל השלבים בתהליך ועד למציאת התפקיד האידיאלי. לויקי תואר BA במדעי ההתנהגות מהמרכז האקדמי רופין.  

אלרן מילוא

מנהל קשרי לקוחות

אלרן אחראי על מערך הקשר והשירות מול לקוחות אתוסיה בחברות הייטק וסטרטאפים. אלרן התחיל את עבודתו באתוסיה בשנת 2007 בתור יועץ גיוס בתחום התוכנה, עזב את החברה בשנת 2010 וחזר אליה בתחילת 2015. לאלרן ניסיון רב בליווי חברות ומעסיקים בתהליכי גיוס ובניהול צוותי גיוס. אלרן מאמין ביחס ובקשר אישי עם כל לקוח ולקוח, הכולל פגישות שוטפות, עבודה צמודה על משרות וליווי הלקוח משלב הגדרת הצרכים של הארגון ותיאור המשרה ועד לגיוס מוצלח. לאלרן תואר BA במדעי החברה מהמכללה האקדמית נתניה ותואר MBA במנהל עסקים בהתמחות ניהול משאבי אנוש מהמכללה למנהל.
תפעול ורכש

נועה אבן צור

ראש צוות יחידת גיוס

נועה מאמינה שקשר אישי ורציף עם כל מועמד תורם להליך חיפש עבודה יעיל.  לאחר פגישה אישית, היא מייעצת ומלווה את המועמד בתהליך חיפוש העבודה החל ממגעיו הראשונים עם החברה ועד להשמתו בתפקיד ההולם את ניסיונו וכישוריו. מכיוון שאת רוב היום אנחנו מבלים בעבודה, נועה מאמינה שצריך למצוא את המקום שאליו נהנה לקום כל בוקר עם תחושת עשיה ומשמעות. לנועה תואר BA במדעי החיים מאוניברסיטת תל אביב.

ניצן גורביץ

מנהלת קשרי לקוחות

ניצן אחראית על מערך הקשר והשירות מול לקוחות אתוסיה בחברות הייטק וסטרטאפים. ניצן מאמינה בליווי צמוד ומעמיק מול החברות המגייסות על מנת להבין לעומק את הפרופיל הדרוש ולאתר את הטאלנטים המתאימים הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישיותית. לניצן תואר BA במדעי ההתנהגות מטעם המרכז האקדמי רופין, ותואר MA בייעוץ ופיתוח ארגוני מטעם המכללה למנהל.        
תפעול ורכש

צביה איטח

יועצת קריירה

צביה מאמינה בקשר אישי ומלווה כל מועמד בתהליך הגיוס - החל משיחת הכרות ראשונית, דרך פגישה אישית והייעוץ לאורך המגעים עם המעסיקים ועד להשמתו בתפקיד. צביה היא בוגרת תואר BA בשירותי אנוש מטעם מכללת עמק יזרעאל.  
הנדסה ו-R&D

אור וורוביצ'יק

יועצת קריירה

אור מאמינה בהפיכת תהליך חיפוש העבודה לנעים יותר, קל יותר וממוקד לשאיפות המקצועיות של כל מועמד, וזאת על ידי יצירת קשר אישי, למידה של הניסיון התעסוקתי, מיומנויות המועמד וליווי וייעוץ אישי עד להשמה מוצלחת בתפקיד חדש. אור בעלת תואר BA בשירותי אנוש מטעם מכללת עמק יזרעאל.