היועצים שלנו

אנחנו זמינים עבורכם תמיד, גם אם בדיוק עזבתם מקום עבודה ואתם עדיין מחשבים את המסלול מחדש, או אם אתם כבר עמוק בתוך התהליך. הניסיון והקשרים הרבים שצברנו, בשילוב עם הכישרון שלכם, יאפשרו לנו לאתר עבורכם את הארגון שיאפשר לכם לצמוח, לגדול ולהתפתח. 

נעה אלימלך

מנהלת קשרי לקוחות

נעה הינה מנהלת קשרי לקוחות באתוסיה. במסגרת תפקידה, נעה אחראית על טיפול במערך הקשר והשירות מול לקוחות אתוסיה בחברות הייטק וסטרטאפים. נעה מלווה חברות ומעסיקים בתהליכי גיוס העובדים ומספקת מענה, ייעוץ ותמיכה בכל שלבי הגיוס עד לקליטת העובד המתאים חברה. נעה מאמינה שהקשבה אמיתית והבנה לצורכי הלקוח, תורמים לתהליכים יעילים במציאת עובדים מתאימים, החל מסטרטאפים צעירים ועד לארגונים מבוססים ומרכזי פיתוח בינלאומיים. לנעה תואר BA במדעי ההתנהגות בהתמחות פסיכולוגיה ארגונית מהמרכז האוניברסיטאי באריאל ותואר MA  בלימודי עבודה מטעם אוניברסיטת ת"א.
תוכנה ו-QA

שקמה דגרי

יועצת קריירה בתחום התוכנה

שקמה היא יועצת קריירה והשמה באתוסיה ומתמחה בשלושה תחומים עיקריים, השמת בוגרים, QA ואוטומציה. שקמה מלווה מועמדים זוטרים ומנוסים בתהליך חיפוש העבודה במשרות תוכנה בתחום ההי-טק, תוך מתן ייעוץ, הכוונה והכנה לראיונות. עבור שקמה הסיפוק הכי גדול  הוא להצליח יחד עם כל מועמד להתמודד עם הקשיים שעולים בעת חיפוש תפקיד חדש, להתגבר על מכשולים בדרך, לייעץ, לעזור ובסופו של דבר למצוא לו בית חם. שקמה בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ובמהלך תואר שני בייעוץ ארגוני במכללה האקדמית ת"א יפו. 

עדי רמבה-ארז

מנהלת קשרי לקוחות

עדי היא מנהלת קשרי לקוחות באתוסיה. במסגרת תפקידה, עדי אחראית על טיפול במערך הקשר והשירות מול לקוחות אתוסיה בחברות הייטק וסטרטאפים. עדי מלווה חברות ומעסיקים בתהליכי גיוס העובדים ומספקת מענה, ייעוץ ותמיכה בכל שלבי הגיוס עד לקליטת העובד המתאים לה. מאמינה ביצירתיות, חדשנות ומולטי-דיסציפלינאריות, כתכונות הכרחיות לפיתוח קריירה בעולם העבודה המודרני. לעדי תואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת, תואר שני במחקר תרבות מטעם אוניברסיטת ת"א.  
ביוטק

אור וורוביצ'יק

יועצת קריירה בתחום הביוטק

אור היא יועצת קריירה והשמה במחלקת הביוטק של אתוסיה. אור מגייסת מומחים ובכירים מתחומי הביולוגיה, כימיה, הנדסת תהליך, הנדסת חומרים וביואינפורמטיקה, רגולציה ואבטחת איכות.   אור מאמינה בהפיכת תהליך חיפוש העבודה לנעים יותר, קל יותר וממוקד לשאיפות המקצועיות של כל מועמד, וזאת על ידי יצירת קשר אישי, למידה של הניסיון התעסוקתי, מיומנויות המועמד וליווי וייעוץ אישי עד להשמה מוצלחת בתפקיד חדש. אור בעלת תואר ראשון בשירותי אנוש מטעם מכללת עמק יזרעאל, חובבת ספרי מתח וקולנוע.  
QA

מורן שור

יועצת קריירה בתחום התוכנה

מורן שור הינה יועצת קריירה במחלקת התוכנה, המתמחה בגיוס לתחומי ה-QA, אוטומציה, בוגרים וסטודנטים. מורן מלווה מהנדסים מתחילת דרכם ועד לתפקידים בכירים, זאת תוך הכרות אישית, ליווי צמוד ושמירה  על דיסקרטיות מלאה. מורן מאמינה כי ניתן למצוא לכל אדם את המשרה הנכונה והמתאימה ביותר עבורו.  מורן בוגרת תואר B.A  במנהל עסקים עם התמחות במימון, מהמרכז הבינתחומי הרצליה.  
Java

נופר אגמי

יועצת קריירה בתחום התוכנה

נופר היא יועצת קריירה והשמה בתחום ה-Java\WEB באתוסיה. מתמחה בליווי מהנדסי ומפתחי תוכנה בכל שפות ה-High Level הקיימות כיום בשוק, כולל עולמות ה-Big Data, ומעורבת בתהליכי גיוס מא' ועד ת'. נופר רואה בכל תהליך גיוס אתגר בפני עצמו ועולם במלואו, ומהעשייה היום יומית המשמעותית הזו שואבת סיפוק ותשוקה להמשיך להוות אוזן קשבת לאלו המחפשים אחר זינוק בקריירה שלהם. נופר היא בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם התמחות במשאבי אנוש מטעם המכללה האקדמית ת"א-יפו. אוהבת לטייל, לצלם ולשחות.  
תוכנה ו-QA

רותם ויסברג

יועצת קריירה בתחומי התוכנה, QA ו-IT

רותם היא יועצת קריירה והשמה בתחומי התוכנה, QA ו-IT בסניף צפון.  רותם מאמינה בהכרות אישית מעמיקה עם המועמד וליווי אישי עם חיוך גדול לאורך כל התהליך על מנת למצוא את המשרה המתאימה ביותר עבורו. לרותם תואר ראשון בסוציולוגיה אנתרופולוגיה דו-חוגי שירותי אנוש מטעם אוניברסיטת חיפה וכיום, סטודנטית לתואר שני בסוציולוגיה ארגונית מטעם אוניברסיטת חיפה.
כספים ומטה

נועה אבן צור

יועצת קריירה בתחום כספים ומטה

נועה היא  יועצת קריירה והשמה בתחום כספים ומטה. במסגרת תפקידה היא מאמינה שקשר אישי ורציף עם כל מועמד תורם להליך חיפש עבודה יעיל.  לאחר פגישה אישית, היא מייעצת ומלווה את המועמד בתהליך חיפוש העבודה החל ממגעיו הראשונים עם החברה ועד להשמתו בתפקיד ההולם את ניסיונו וכישוריו. מכיוון שאת רוב היום אנחנו מבלים בעבודה, נועה מאמינה שצריך למצוא את המקום שאליו נהנה לקום כל בוקר עם תחושת עשיה ומשמעות. לנועה תואר ראשון במדעי החיים מאוניברסיטת תל אביב.
תוכנה ו-QA

מיכל ולגרין

יועצת קריירה בתחום התוכנה

מיכל היא יועצת קריירה והשמה בכל תחומי התוכנה. מיכל מתמחה בגיוס מפתחים זוטרים ועד בכירים, ארכיטקטים ומנהלים לתחומי JAVA, .Net, Web, Mobile ועוד.  מיכל מאמינה במתן שירות אישי ואנושי לכל מועמד וכי הקשבה אמיתית, נכונות לעזור ושיתוף פעולה של שני הצדדים, מוביל למקומות מופלאים!  מיכל בוגרת תואר B.A במדעי ההתנהגות מטעם המכללה למנהל ובוגרת תואר M.A בייעוץ ופיתוח ארגוני מטעם אותו המוסד. כקונדיטורית לשעבר, היכולת לשמח אנשים דרך האוכל מחממת את ליבה (וגם את הבטן שלנו) כל פעם מחדש.    
בכירים

סיגל לאור קליינהאוז

יועצת קריירה בדסק בכירים

סיגל יועצת קריירה בעולם השמת הבכירים, מלווה ומייעצת למנהלים בכירים, סמנכ"לים ומנכ"לים במגוון תחומים ומשרות בתפקידים טכנולוגיים ותפקידי מטה. סיגל מאמינה בליווי אישי לאורך כל התהליך, החל בפגישת הכרות ועד להשמה.  במקביל סיגל מלווה חברות ומעסיקים בתהליכי גיוס מנהלים ובכירים ומעניקה ייעוץ ותמיכה בכל שלבי הגיוס, החל מייעוץ בהגדרת דרישות המשרה ועד לאיוש המשרות. לסיגל הכרות וניסיון רב עם תעשיית הביוטק בישראל. סיגל בעלת BA במדעי המדינה וסוציולוגיה ולימודי MA בסוציולוגיה ארגונית מאוניברסיטת בר אילן.
C / C++

מורן בן יהודה

יועצת קריירה בתחום התוכנה

מורן היא יועצת קריירה והשמה בכירה בצוות התוכנה, ומתמחה בעיקר בתחום פיתוח שפת ה- ++C, אלגוריתמים  Mobile ו- RT Embedded. מורן מאמינה מאמינה ביחס אישי, מתוך אמונה שליווי שוטף והיכרות אמיתית עשויים לסייע למצוא את השידוך המושלם בין מחפש עבודה למקום עבודתו החדש. מורן בוגרת תואר ראשון במדעי החברה, עם התמחות במשאבי אנוש מטעם אוניברסיטת בר אילן, ותואר שני במשפטים מטעם אותו המוסד.
Customer Support

עינת יהושע

יועצת קריירה בתחום תמיכת לקוחות

עינת היא יועצת קריירה והשמה בתחום ה-Technical Customer Facing  ומתמחה בגיוס מנהלי מוצר ומהנדסי תמיכה לחברות הייטק וסטארט-אפים.   עינת מאמינה שהיכרות אישית ומעמיקה עם המועמד לגבי שאיפותיו, העדפותיו ויכולותיו, תסייע בניהול נכון של תהליך חיפוש העבודה ולבסוף תוביל למציאת המשרה התאימה ביותר עבורו. עינת בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם התמחות במשאבי אנוש מהמכללה האקדמית תל אביב - יפו.
חומרה

דניאל אשכנזי

יועצת קריירה בתחום החומרה

דניאל היא יועצת קריירה והשמה בתחום החומרה, החל ממהנדסים זוטרים ועד לראשי צוותים ומנהלי קבוצות בתחום. דניאל מאמינה בקשר אישי וליווי של כל מועמד ומועמד בתהליך- החל משיחת הכרות ראשונית, דרך פגישה אישית וייעוץ לאורך המגעים עם המעסיקים ועד להשמתו בתפקיד. דניאל בעלת תואר ראשון במשאבי אנוש ובמדעי המדינה מאוניברסיטת בר-אילן (סיום כמצטיינת דיקן), וכיום במהלך לימודי תואר שני בלימודי עבודה באוניברסיטת ת"א. חובבת כלבים, סרטים רומנטיים ומסעדות שף.

איילת גרוס-טוביאס

מנהלת קשרי לקוחות

איילת הינה מנהלת קשרי לקוחות באתוסיה. במסגרת תפקידה, איילת אחראית על טיפול במערך הקשר והשירות מול לקוחות אתוסיה בחברות הייטק וסטרטאפים. איילת מלווה חברות ומעסיקים בתהליכי גיוס העובדים ומספקת מענה, ייעוץ ותמיכה בכל שלבי הגיוס.  איילת שמה דגש על הליווי האישי והצמוד של כל חברה, החל מהשיחה הראשונית להבנה מעמיקה של הצרכים והציפיות ועד למציאת העובד המתאים, זאת תוך ליווי, תמיכה, הכוונה וייעוץ צמוד.  איילת בעלת תואר ראשון, B.A במנהל עסקים ומשאבי אנוש מטעם המוסד האקדמי רופין. וכן בעלת נסיון עשיר קודם בתחום הגיוס בתעשיית ההייטק.  
תוכנה ו-QA

דנה שוהם

יועצת קריירה בתחום ה- QA

דנה היא יועצת קריירה והשמה המתמחה בשני תחומים עיקריים -QA  ומשרות עבור בוגרים וסטודנטים. במסגרת תפקידה דנה עושה את כל הנדרש על מנת לאתר את התפקיד החדש והמושלם עבור כל מועמד. דנה מאמינה בליווי אישי ומקצועי עם חיוך גדול. דנה היא בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות והתמחות במשאבי אנוש מטעם המרכז האקדמי רופין.