היועצים שלנו

אנחנו זמינים עבורכם תמיד, גם אם בדיוק עזבתם מקום עבודה ואתם עדיין מחשבים את המסלול מחדש, או אם אתם כבר עמוק בתוך התהליך. הניסיון והקשרים הרבים שצברנו, בשילוב עם הכישרון שלכם, יאפשרו לנו לאתר עבורכם את הארגון שיאפשר לכם לצמוח, לגדול ולהתפתח. 

גיא שגיא

מתאם גיוס

האתגר של גיא בעבודה באתוסיה הוא ללוות מועמד מהקצה אל הקצה והוא הכי אוהב להגיע לקשר אישי איתם. חשוב לו להביא לשינוי מוצלח בחיים של מחפשי העבודה ולבנות איתם קריירה כמו שהם חולמים. גיא סטודנט לתואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת תל אביב. 
תוכנה ו-QA

רותם יזרעאל

מנהלת קשרי לקוחות

רותם מלווה את הלקוחות והמועמדים שלה מרגע יצירת הקשר ועד להשמה הסופית. היא אוהבת להיות הגורם המייעץ שמצליח להשפיע על קבלת ההחלטות וחשוב לה להרגיש משמעותית ולהשיג כמה שיותר הצלחות. היא בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה במכללה למנהל.
בכירים

נירה קירקיריוס

מנכ"לית יחידת הבכירים

לנירה היכרות מעמיקה עם עולם השמת בכירים והיא מלווה ומייעצת למנהלים בכירים, סמנכ"לים ומנכ"לים במגוון משרות ותחומים באופן אישי לאורך כל תהליך חיפוש העבודה החל מפגישת ההיכרות האישית ועד להשמתם בתפקיד. במקביל, נירה מלווה חברות ומעסיקים בתהליכי גיוס הבכירים ומעניקה ייעוץ ותמיכה בכל שלבי הגיוס עד לקליטת האדם המתאים. לנירה תואר BA בפסיכולוגיה וחינוך מטעם אוניברסיטת תל-אביב ולימודי תואר MBA במנהל עסקים.
IT

מורן שור

ראש צוות יחידת גיוס

מאמינה בליווי אישי של המועמדים ותמיכה בהם בתהליך מציאת העבודה, מרגע שליחת קורות החיים דרך התמודדות עם ראיונות העבודה ועד להשמה. חשוב לה ללוות את המועמדים ולהיות עימם בקשר אישי וישיר בכדי שניתן יהיה למקסם את תוצאות התהליך. מורן בוגרת תואר BA במנהל עסקים עם התמחות במימון, מהמרכז הבינתחומי הרצליה.  

יעל וימר

מנהלת קשרי לקוחות

יעל רואה בכל תהליך גיוס אתגר בפני עצמו ועולם במלואו, ומהעשייה היום יומית המשמעותית הזו שואבת סיפוק ותשוקה להמשיך להוות אוזן קשבת לאלו המחפשים אחר זינוק בקריירה שלהם. ליעל BA ו-MA בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב.

הדס קרנקו חיות

מנהלת קשרי לקוחות

הדס אוהבת להכיר את הלקוחות שלה מקרוב ולהבין בדיוק מה הם רוצים וצריכים. היא בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במשאבי אנוש מטעם המכללה למנהל.
תוכנה ו-QA

ויקי קרט

Private HR at פינסטרה

תהליך הגיוס מבחינת ויקי כולל ליווי אישי וצמוד, החל משיחת ההיכרות הראשונית, דרך פגישה אישית וייעוץ כנה לאורך כל השלבים בתהליך ועד למציאת התפקיד האידיאלי. לויקי תואר BA במדעי ההתנהגות מהמרכז האקדמי רופין.  

מירב ליאור

מנהלת סניף פארק המדע, נס ציונה

למירב ניסיון והיכרות בעולם השמת בכירים, ליווי תהליכי גיוס בעולמות הטכנולוגיים במגוון משרות ותחומים מול חברות SU וחברות גלובליות מבוססות. מביאה איתה ניסיון בגיוס וניהול משאבי אנוש בחברות צעירות ובחברות גלובליות. מאמינה בקשר אישי ורציף עם כל מועמד ויצירת קשר אישי בפגישה פנים מול פנים. בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מהאקדמית ת"א-יפו וMBA התמחות ייעוץ ארגוני מהאקדמית אונו.
תוכנה ו-QA

מורן בן יהודה

ראש צוות יחידת גיוס

מורן מאמינה במתן יחס אישי והיכרות אמיתית כדרך המלך בסיוע למצוא את השידוך המושלם בין מחפש עבודה למקום עבודתו החדש. מורן בוגרת תואר BA במדעי החברה, עם התמחות במשאבי אנוש מטעם אוניברסיטת בר אילן, ותואר MA במשפטים מטעם אותו המוסד.
תוכנה ו-QA

שקמה דגרי

יועצת קריירה

שקמה מלווה מועמדים זוטרים ומנוסים בתהליך חיפוש העבודה במשרות תוכנה בתחום ההי-טק, תוך מתן ייעוץ, הכוונה והכנה לראיונות. עבור שקמה הסיפוק הכי גדול  הוא להצליח יחד עם כל מועמד להתמודד עם הקשיים שעולים בעת חיפוש תפקיד חדש, להתגבר על מכשולים בדרך, לייעץ, לעזור ובסופו של דבר למצוא לו בית חם. שקמה בעלת תואר BA במדעי ההתנהגות ותואר MA בייעוץ ארגוני מהמכללה האקדמית ת"א-יפו. 

שירן זלוף כהן

יועצת גיוס

שירן עובדת באתוסיה כמעט ארבע שנים וכיום מתמחה בהשמה בחברות היושבות באזור השפלה והדרום. היא בעלת תואר ראשון בהצטיינות יתרה מטעם אוניברסיטת בר אילן ותואר שני במינהל עסקים בהתמחות וניהול משאבי אנוש מטעם המכללה למנהל.

נעמה צור

Private HR at AGT

נעמה בעלת רקע עשיר בתחומי הגיוס השונים ורואה חשיבות רבה בקשר אישי, קרוב ותומך החל משלב הקליטה ולאורך שלבי ההכשרה. נעמה בעלת תואר BA במדעי ההתנהגות ותואר MA בהתמחות ניהול משאבי אנוש וייעוץ ארגוני, מהמסלול האקדמי המכללה למנהל.

אלרן מילוא

מנהל קשרי לקוחות

אלרן אחראי על מערך הקשר והשירות מול לקוחות אתוסיה בחברות הייטק וסטרטאפים. אלרן התחיל את עבודתו באתוסיה בשנת 2007 בתור יועץ גיוס בתחום התוכנה, עזב את החברה בשנת 2010 וחזר אליה בתחילת 2015. לאלרן ניסיון רב בליווי חברות ומעסיקים בתהליכי גיוס ובניהול צוותי גיוס. אלרן מאמין ביחס ובקשר אישי עם כל לקוח ולקוח, הכולל פגישות שוטפות, עבודה צמודה על משרות וליווי הלקוח משלב הגדרת הצרכים של הארגון ותיאור המשרה ועד לגיוס מוצלח. לאלרן תואר BA במדעי החברה מהמכללה האקדמית נתניה ותואר MBA במנהל עסקים בהתמחות ניהול משאבי אנוש מהמכללה למנהל.
תפעול ורכש

נועה אבן צור

ראש צוות יחידת גיוס

נועה מאמינה שקשר אישי ורציף עם כל מועמד תורם להליך חיפש עבודה יעיל.  לאחר פגישה אישית, היא מייעצת ומלווה את המועמד בתהליך חיפוש העבודה החל ממגעיו הראשונים עם החברה ועד להשמתו בתפקיד ההולם את ניסיונו וכישוריו. מכיוון שאת רוב היום אנחנו מבלים בעבודה, נועה מאמינה שצריך למצוא את המקום שאליו נהנה לקום כל בוקר עם תחושת עשיה ומשמעות. לנועה תואר BA במדעי החיים מאוניברסיטת תל אביב.

גל בר (אהרון)

יועצת גיוס

גל מלווה באופן פרטני את מחפשי העבודה וזאת מתוך אמונה שליווי אישי והיכרות מעמיקה עם מחפש העבודה - העדפותיו, מיומנותיו ויכולותיו - יסייעו לפתוח בפניו מגוון אופציות ולבסוף יובילו למציאת משרה שתהלום את כישוריו ואת העדפותיו באופן המיטבי. לגל תואר BA במדעי ההתנהגות מהמכללה האקדמית ת"א יפו.