היועצים שלנו

אנחנו זמינים עבורכם תמיד, גם אם בדיוק עזבתם מקום עבודה ואתם עדיין מחשבים את המסלול מחדש, או אם אתם כבר עמוק בתוך התהליך. הניסיון והקשרים הרבים שצברנו, בשילוב עם הכישרון שלכם, יאפשרו לנו לאתר עבורכם את הארגון שיאפשר לכם לצמוח, לגדול ולהתפתח. 

מעין אבני

יועצת קריירה

מעין מאמינה שהיכרות אישית ומעמיקה עם הטאלנט לגבי שאיפותיו, העדפותיו ויכולותיו, תסייע בניהול נכון של תהליך חיפוש העבודה ולבסוף תוביל למציאת המשרה התאימה ביותר עבורו. למעין תואר BA במדעי המדינה ולימודי עבודה מאוניברסיטת ת"א.

לידר כהן

יועצת קריירה

לידר מאמינה בחשיבות הגבוהה של הבנת צרכי הטאלנט הן מהזוית המקצועית והן מהזוית המשפחתית ומקפידה ללוות אותו באופן אישי לאורך כל הדרך למען הצלחת התהליך של חיפוש העבודה. לידר בוגרת תואר BA במדעי ההתנהגות והתמחות בניהול והדרכה מטעם המכללה למנהל.

דניאל קלנר

יועצת קריירה

דניאל מאמינה כי יש להסתכל על כל טאלנט וטאלנט כ"עולם ומלואו" ולהתמקד בהבנת מכלול כישוריו, ניסיונו, צרכיו, שאיפותיו ורצונותיו, שכן כל אלו יחד יסייעו בהתאמת המשרה המתאימה ביותר עבורו. לדניאל תואר BA בפסיכולוגיה מהמרכז הבינתחומי הרצליה ותואר MA בהתנהגות ופיתוח ארגונים גם מאותו מוסד.

ויקי קרט

יועצת גיוס

תהליך הגיוס מבחינת ויקי כולל ליווי אישי וצמוד, החל משיחת ההיכרות הראשונית, דרך פגישה אישית וייעוץ כנה לאורך כל השלבים בתהליך ועד למציאת התפקיד האידיאלי. לויקי תואר BA במדעי ההתנהגות מהמרכז האקדמי רופין.  

שרי רוט

יועצת קריירה

שרי מלווה את מחפשי העבודה ותומכת בהם לאורכו של כל התהליך, החל מהכנה לראיונות ועד למציאת המשרה המתאימה בחברה הנכונה.  לשרי תואר BA בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת ת"א.

נועה סלע (פוגל)

יועצת גיוס

נועה מלווה באופן אישי את מחפשי העבודה וזאת מתוך אמונה שליווי אישי והיכרות העדפותיו, מיומנותיו ויכולותיו של הטאלנט יובילו למציאת משרה שתהלום את צרכיו באופן המיטבי. לנועה תואר BA בייעוץ חינוכי ומדעי המדינה מאוניברסיטת ת"א.  

קארין הרטנשטיין

יועצת קריירה

קארין מלווה ומייעצת לטלאנטים שהיא מלווה באופן אישי לאורך כל תהליך חיפוש העבודה, החל מפגישת ההיכרות האישית ועד להשתלבותם בתפקיד. לקארין תואר BA במדעי ההתנהגות עם התמחות במשאבי אנוש מטעם המכללה למנהל.   

שרון מרקוביץ

יועצת קריירה

שרון מלווה את המועמדים בחום לאורך כל שלבי החיפוש, תוך הקפדה על קשר אישי וקרוב לאורך כל תהליך חיפוש העבודה, החל משיחת היכרות ראשונית, פגישה אישית, תמיכה והכוונה עד להשמתם במשרה הנכספת, כל זאת תוך שמירה מלאה על דיסקרטיות.  שרון סיימה בהצטיינות תואר BA במדעי ההתנהגות מטעם המרכז האקדמי פרס, וכיום היא במהלך לימודי תואר MA ביעוץ ופיתוח אירגוני.  

גל בר (אהרון)

יועצת גיוס

גל מלווה באופן פרטני את מחפשי העבודה וזאת מתוך אמונה שליווי אישי והיכרות מעמיקה עם מחפש העבודה - העדפותיו, מיומנותיו ויכולותיו - יסייעו לפתוח בפניו מגוון אופציות ולבסוף יובילו למציאת משרה שתהלום את כישוריו ואת העדפותיו באופן המיטבי. לגל תואר BA במדעי ההתנהגות מהמכללה האקדמית ת"א יפו.  

נירית לוי

מנהלת קשרי לקוחות

במסגרת תפקידה נירית מרכיבה, בתיאום עם מנהלי הגיוס בתעשייה, את פרופילי העובדים הדרושים להם, ומאתרת מועמדים המתאימים לדרישות, תהליך הגיוס והחיפוש נעשה בדיסקרטיות מלאה, החל מפגישת ההיכרות האישית במשרדי החברה, ועד להשמתם במשרה.  נירית בעלת BA בפסיכולוגיה וחינוך מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

הודיה גרמה

יועצת גיוס

הודיה שואפת להבין את הצרכים המקצועיים של הטאלנט לצד ההבנה של מה מוביל אותו כיום לחפש עבודה וזאת בכדי לאתר עבורו את התפקיד האופטימלי. להודיה תואר BA במדעי ההתנהגות מהמרכז האקדמי רופין.   

אנה אולנובסקי

יועצת קריירה

אנה מאמינה בקשר אישי, ישיר ורציף עם הטאלנטים ומלווה אותם לאורך כך תהליך הגיוס ומספקת להם מענה מקיף. לאנה תואר BA בסוציולוגיה-אנתרופולוגיה ושירותי אנוש מאוניברסיטת חיפה.

ניצן גורביץ

מנהלת קשרי לקוחות

ניצן אחראית על מערך הקשר והשירות מול לקוחות אתוסיה בחברות הייטק וסטרטאפים. ניצן מאמינה בליווי צמוד ומעמיק מול החברות המגייסות על מנת להבין לעומק את הפרופיל הדרוש ולאתר את הטאלנטים המתאימים הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישיותית. לניצן תואר BA במדעי ההתנהגות מטעם המרכז האקדמי רופין, ותואר MA בייעוץ ופיתוח ארגוני מטעם המכללה למנהל.        

נועם גרשוני

יועצת גיוס

נועם דוגלת בתקשורת מבוססת על כנות, אכפתיות ורגישות ובעבודה מקצועית ללא פשרות. נועם מעריכה את התובנה שבהקשבה אשר מובילה להצלחה משותפת. נועם סטודנטית בשנה השלישית לתואר במדעי ההתנהגות במכללה האקדמית ת"א יפו.  

מעיין מוזס

יועצת קריירה

מעיין מלווה ומייעצת למנהלים בכירים, סמנכ"לים ומנכ"לים במגוון משרות ותחומים באופן אישי לאורך כל תהליך חיפוש העבודה. התהליך כולל שיחת היכרות ראשונית, פגישה אישית, איתור משרות רלוונטיות, ליווי צמוד ומתן ייעוץ לאורך מגעיו עם המעסיקים, עד להשמתו בתפקיד ההולם את ניסיונו וכישוריו.  מעיין בעלת תואר BA במשאבי אנוש ומדעי החברה מטעם אוניברסיטת בר אילן ותואר MBA במנהל עסקים והתמחות במשאבי אנוש מהקריה האקדמית אונו.