פרופיל חברה

חברת אתוסיה היא חברת השמה להייטק, ביוטק ואיוש בכירים, המתמחה במימוש הפוטנציאל הקושר בין אנשים לארגונים.

חברת אתוסיה היא חברת השמה להייטק, ביוטק ואיוש בכירים, המתמחה במימוש הפוטנציאל הקושר בין אנשים לארגונים.

מיום הקמתה, בשנת 2000, אתוסיה מעניקה שירותי איתור וגיוס עובדים להייטק בארץ ובחו"ל, איוש תפקידי בכירים, מיקור חוץ ותמיכת Outplacement לחברות בינלאומיות ומקומיות מובילות. 

התפיסה הייחודית על פיה היא פועלת, וההיכרות המקצועית והמעמיקה שלה עם עולמות ההשמה להייטק, ביוטק ושוק ההון, וצורכי השווקים בהם היא מתמחה, הפכו אותה לחברת השמה להייטק המקצועית והמובילה בתחום איוש משרות ופיתוח ארגוני לענפי הייטק, פיננסים, תעשייה וכן ביוטכנולוגיה.

 

הדרך שלנו

במרכזה של כל חברה (בין אם חברת השמה או כל חברה אחרת), תרבותית או עסקית, עומדים אנשים.
הם אלה המעצבים את אופייה ומעצימים אותה, והם אלה המממשים את האתוס שלה.

אתוס (מלטינית) הוא גם הערך העומד במרכז החזון וההשקפה שלנו, בחברת אתוסיה השמה להייטק, החברה המובילה בישראל בתחום משאבי האנוש. 

ותשוקה... ההכרה בתשוקה כמקור עוצמה וככוח מניע, הפכה אותה למוטו העומד בליבה של העשייה שלנו ולחלק בלתי נפרד מהאופן שבו אנחנו מגדירים את עצמנו- Passionate about people.

אנו באתוסיה מאמינים כי הדרך להגדרת המאפיינים הייחודיים של אדם או ארגון היא בראש וראשונה זיהוי אותה התלהבות המציתה אור בעיני השותפים לדרך, זו הקושרת את החזון המקצועי עם האישי וההופכת אותו מהצהרת כוונות לייעוד אמיתי.

וזהו גם האתוס המייחד ומבדל אותנו משאר חברות השמה. השאיפה להביא לידי מימוש את מלוא הפוטנציאל של אנשים וארגונים באמצעות יישום כלי מחקר ואבחון מקצועיים, וליצור את החיבורים הנכונים בין האנשים הנכונים. והכול, מתוך תחושת שותפות, הקשבה, יצירתיות ומקצועיות.

 

המומחיות שלנו

לתת מענה מקצועי לצורכי איוש משרות להייטק וביוטק, השמת בכירים, ניהול קריירה ופיתוח ארגוני, תוך הבנה מלאה של עולמות התוכן וצורכי השווקים בהם אנו מתמחים.

על מנת למלא אחר מחויבות זו אנו מפעילים מערך אבחון ייחודי, בעל תוקף ניבוי יוצא דופן, המבטיח יצירת קשרי תעסוקה ארוכי טווח.

יתרה מכך, באתוסיה אנו רואים בתהליך השמת עובדים להייטק רק נדבך אחד מתוך מכלול. לכן, מעבר לתהליכי הגיוס וההשמה שבהם אנחנו מלווים את לקוחותינו, אנחנו ממשיכים לתמוך ולהציע להם את יכולותינו המקצועיות לאורך שלבי התפתחותם המקצועית, ולספק להם, בהתאם לצרכיהם, שירותי הדרכה וסדנאות לעובדים, ליווי עסקי ומתן פתרונות ייעוץ ארגוני.

 

התשוקה שלנו

לקרוא אנשים, ולא (רק) נתוני שווקים וקורות חיים, לאבחן רצונות, ולא (רק) יכולות, לשלב בין פוטנציאל של ארגונים לפוטנציאל של אנשים, וביחד – ליצור אפשרות משותפת למימוש החזון והמטרות, של האדם ושל הארגון.

באתוסיה אנו מאמינים שהאדם המתאים ביותר לתפקיד הוא מי שרואה בארגון מקום להתפתחות מקצועית ואישית, מקום בו יוכל לתת ביטוי גם ליכולותיו המקצועיות ומקום בו ירגיש כי הוא מגשים את ייעודו האישי.

מנקודת מוצא הזו, אין חלום שלא ניתן להגשים.

 

 

המקצועיות שלנו

מיום הקמתה, הציבה לה אתוסיה כמטרה להפוך למובילת דרך בתחום השמת עובדים ולהוות מקור השראה לעובדיה, ללקוחותיה, ולעמיתיה.

באתוסיה חשוב לנו להישאר קרובים - גם למתרחש בשוק, גם למועמדים, וגם - להון האנושי שלנו.

לכן, כדרך חיים, וכחלק משגרת החיים, אנו משקיעים בפיתוח ובהרחבת הגזרות השונות של פעילותנו:

מחקרי שוק –  יחידת המחקר הייחודית המופעלת על ידי אתוסיה עוקבת אחר מגמות השוק בתחומי ההשמה להייטק, ביוטק, קלינטק ושוק ההון. באתוסיה אנו מכירים בחשיבותם של ידע מקצועי רחב והבנה עסקית שצומחת מתוך השוק. יחידת המחקר עוסקת באיסוף ובניתוח מידע עדכני, המאפשר לנו לספק ללקוחותינו פתרונות מקיפים יותר ומדויקים יותר.

תמיד און-ליין – באתוסיה אנו שומרים על קשר קרוב עם המועמדים דרך נוכחות פעילה ברשתות החברתיות ובאמצעות הפעלת מרכז ידע דינאמי שבסיסו באתר האינטרנט של החברה.

• סקרי שכר, עצות מקצועיות למחפש העבודה, סקירת מגמות מקצועיות בתחומי הייטק, ביוטק ושוק ההון, ראיונות עם מנהלים בכירים – כל אלה הם מקצת הנושאים הנסקרים במרכז הידע העדכני שלנו.

אנשי הצוות שלנו תמיד זמינים – בפייסבוק, טוויטר, אתר האינטרנט, וכמובן.... פנים אל פנים.

שיפור מתמיד – משפחת אתוסיה מונה כ- 50 יועצים אקדמאים בכירים, שאותם אנחנו מתמידים להכשיר ולהעשיר בענפי השוק בהם הם מתמחים.

רק כך, מתוך מומחיות בלתי מתפשרת וניסיון עשיר ורב-תחומי, נוכל להמשיך לעשות את החיבור האופטימאלי בין האנשים הנכונים לחברות הנכונות, ולהעצימו לאורך שנים.

 

האנשים שמנהלים את אתוסיה

יועצי ההשמה שלנו

 

המבנה הארגוני שלנו

ארבע המחלקות המרכזיות של אתוסיה מתמחות כל אחת בתחום מקצועי ייחודי, ופועלות כולן מתוך אתוס משותף:

איוש בכירים – התמחות ב: איתור בכירים, מיון, ואיוש משרות בכירים על פי צורכי הלקוח.

פעילות מחלקה זו מתמקדת בשני תחומים עיקריים: השמה להייטק והשמה לביוטק. כל שלבי המיון מלווים על ידי מנהל לקוח אישי, המוביל את הפרויקט מתחילתו ועד סיומו.

גיוס והשמת עובדים – ליווי הלקוח משלב חיפוש עובדים, דרך שלבי האבחון, האיתור והמיון ועד לאיוש המוצלח.
תחומי ההתמחות שלנו כוללים השמה להייטק, השמה לביוטק, איוש בכירים והשמה לשוק ההון. על הצוות המקצועי המלווה את הלקוח נמנים יועצים בעלי רקע טכנולוגי, ניהולי ופסיכולוגי- כולם בעלי תואר שני בתחומם.

מיקור חוץ ושירות מנוהל – אספקת שירותי מיקור חוץ (Outsourcing) ממוקדים, בשטח הארגון.

מיטב אנשי הצוות של Top Talents, חברת הבת של אתוסיה, יגיעו פיזית אל המקום בו ממוקם ארגונכם, ויסייעו לכם בכל עניין שוטף או נקודתי, ייזום מהלכים או פתרון משברים.

יחידת ה- Top Talents מתמקדת בתחומי ה- QA, ה- IT והגיוס, והיא ערוכה לספק מענה מושלם בזמני תגובה מהירים ביותר ולהתאים עצמה באופן מיטבי לצורכי הארגון ולאופיו הייחודי.

Outplacement – ליווי התהליך המורכב של פרידה מעובדים.

המודל הייחודי שבנינו באתוסיה – Passionate about people, מציע פתרון מלא לעוזבי חברות, ונועד לטפל בפן הרגשי והמעשי של התהליך, עד למציאת עבודה חדשה.

אנו מבינים שכל אדם הוא עולם ומלואו, ובהתאם לזאת מעניקים פתרון אישי הנבנה בהתאם לצורכי העובד, כולל פגישות וסדנאות מקצועיות המספקות מידע מקיף על שוק העבודה ועל תהליכי חיפוש עבודה.

Global - לחטיבת הגלובל (Global) נציגויות במספר אזורים בעולם,  והיא פועלת במספר שווקים:  ארה"ב, אירופה, דרום אפריקה, ברזיל וקולומביה, עם התמחות בעיקר באיתור מנהלי מכירות מנוסים בכל הרמות באזור מזרח ארצות הברית ו- Silicon Valley. המטרה המרכזית אשר מנחה את פעילות חטיבת הגלובל היא הפיכת הליכי גיוס אלו פשוטים, זמינים, ובעיקר אפקטיביים עבור החברות הבינלאומיות אשר נמנות על לקוחות אתוסיה.

 

הלקוחות שלנו

בין לקוחות אתוסיה נמנות מאות חברות בינלאומיות ומקומיות, קרנות הון וחברות סטרט-אפ, כגון:

Microsoft, Texas Instrument, Rad Group, Nice, SAP, Broadcom, IBM, Marvell, Qualcomm, Teva, Allot, ECI, Optier, Sandisk, Kodak, GetTaxi, NDS, Arris, Celtro, AMD, Omrix Biopharmaceuticals, Rosetta Genomics, Medingo, SuperDimension ועוד...  

קראו מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו!