אנא סמן משרות

מי אנחנו הנהלת החברה

אייל סולומון עומד בראש חברת אתוסיה מאז הקמתה בשנת 2001. מזה עשר שנים, מתמחה באיתור וגיוס מנהלים בכירים לחברות טכנולוגיות וביוטכנולוגיות. מחובר היטב לשחקנים המרכזיים בתעשיית הייטק הישראלית; לאנשי המפתח בקרנות ההון, כמו גם למנהלים הבכירים בתעשייה. כיום עוסק בייעוץ לתחום של ניהול ותכנון קריירה.

לפני שיזם את אתוסיה ניהל את תחום ה-storage בחברת HP, כשבאחריותו ישראל, יוון וטורקיה. לאייל למעלה מעשור של ניסיון בשיווק ומכירות, בפיתוח עסקים בינלאומיים, ביצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים ובהקמת ערוצי הפצה. לאייל תואר ראשון בניהול וכלכלה מהאוניברסיטה הפתוחה.

ניתן לשלוח לאייל סולומון הזמנה לרשת שלו ב- LinkedIn

או לכתוב אליו לכתובתו בחברה: Eyal@ethosia.com

מאיה שוולב הצטרפה לאתוסיה בשנת 2007, ומנהלת כיום את הפעילויות בתחום גיוס בכירים בעולם הקמעונאות, השירותים והמוצרים.  

במסגרת תפקידה היא מרכיבה, בתיאום עם בכירים בתעשייה, את פרופילי העובדים הדרושים להם, ומאתרת מועמדים המתאימים לדרישות, תהליך הגיוס והחיפוש נעשה בדיסקרטיות מלאה , החל מפגישת ההיכרות האישית במשרדי החברה, ועד להשמתם במשרה. 

למאיה שוולב תואר ראשון בסוציולוגיה והיבטים התפתחותיים בחינוך ותואר שני בייעוץ חינוכי מטעם אוניברסיטת תל-אביב. כמו כן היא בעלת תעודת הוראה במדעי החברה.

ניתן לשלוח למאיה שוולב הזמנה לרשת שלה ב- LinkedIn

אפשר לכתוב לכתובתה בחברה: maya@ethosia.com

דניאל אלוני מנהלת מחלקת קשרי לקוחות ואחראית על כל מערך הקשר והשירות מול לקוחות אתוסיה.

לדניאל היכרות מעמיקה עם עולמות ההייטק. ניסיונה המקצועי כולל תפקידים  של יועצת גיוס בתחום התוכנה, ראש צוות גיוס, מנהלת מחלקת גיוס, מנהלת לקוחות ומנהלת גיוס פנים ארגוני. 

לדניאל אלוני תואר B.A. בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה וייעוץ חינוכי מאוניברסיטת תל-אביב ותואר M.B.A. בלימודי עבודה מאוניברסיטה זו.

ניתן לשלוח לדניאל כובש הזמנה לרשת ה-LinkedIn שלה או לכתוב אליה לכתובתה בחברה: daniel@ethosia.com

 

 

 

רון הצטרף לאתוסיה בשנת 2012, לאחר מספר תפקידים בתחום שכר והטבות וניוד עובדים גלובאלי.

רון מנהל את מחלקת Top-Talents של אתוסיה, המרכזת את תחום מיקור החוץ בחברה. כמו כן, רון מנהל את תחום השיווק והפיתוח העסקי באתוסיה.

לרון תואר BA בניהול משאבי אנוש מאוניברסיטת בן גוריון, תואר MA     בלימודי תקשורת מאוניברסיטת אמסטרדם ותואר MBA, מטעם המסלול האקדמי של המכללה למנהל.

ניתן לשלוח לרון הזמנה לרשת שלו ב- LinkedIn או לכתוב אליו לכתובתו בחברה: ron@ethosia.com

 

עדי עירוני הצטרף לאתוסיה בשנת 2006. לקראת 2009 נפרד מאתוסיה וחזר לשורותיה בתחילת 2011.
עדי עומד בראש כל יחידות הגיוס באתוסיה, המגייסות למשרות: בכירים, תוכנה, ביוטק, הנדסה, שיווק ומכירות, תפעול, חומרה ועוד.
לצד ניהול מערך הגיוס, עדי מייעץ לסמנכ"לים ומנכ"לים, המדורגים כיום כקברניטי תעשיית ההיי-טק בישראל, במשרות דיסקרטיות ואקסקלוסיביות ומעניק להם ליווי אישי וצמוד.
לעדי תואר שני בסוציולוגיה ארגונית ותואר ראשון במדעי החברה, שניהם בהצטיינות מטעם אוניברסיטת בר- אילן. כמו כן עדי מוסמך כמאמן אישי ועסקי מטעם מכון מאמנים.
ניתן לשלוח לעדי הזמנה לרשת שלו ב- LinkedIn או לכתוב אליו לכתובתו בחברה: adii@ethosia.com
  

חגית לרנר – מנהלת סניף אתוסיה בצפון ואחראית לגיוסי הביוטק בצפון.

חגית הצטרפה לאתוסיה בסוף 2011, והקימה את הסניף הצפוני הממוקם במת"מ – חיפה.

לחגית היכרות עמוקה עם תחום הביוטק. בעקבות היכרותה מרובת השנים עם מגוון התפקידים בתחום, היא שותפה לניהול תהליכי הגיוס של הלקוחות בתחום, כולל הגדרת הפרופיל המתאים.

כמו כן, לאור הניסיון העשיר וההכרות עם מערך משאבי אנוש בארגונים, היא משמשת כיועצת למועמדים בבחירת התפקיד המתאים, מלווה במהלך כל תהליך הגיוס, כולל הכנה לקראת ראיונות ואבחונים ועד לאיוש הסופי בחברה.

ניתן לשלוח לחגית לרנר הזמנה לרשת שלה ב-LinkedIn או לכתוב אליה לכתובתה בחברה hagit@ethosia.com

מיכל ויילר הצטרפה לאתוסיה בשנת 2013, כמנהלת מחלקת הגיוס הגלובלי. היא מביאה איתה ניסיון רב בניהול משאבי אנוש בארץ ובחו"ל, בחברות הייטק גלובליות. 

מיכל אחראית על הגיוסים הגלובליים עבור לקוחות החברה, כמו גם מנהלת את שיתופי הפעולה של החברה עם השותפים האסטרטגיים שלנו בעולם. 

למיכל תואר BA במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון ותואר MA בפסיכולוגיה מאוניברסיטת ת"א. 

ניתן לשלוח למיכל הזמנה לרשת ה-LinkedIn שלה או לכתוב אליה לכתובתה בחברה michalw@ethosia.com

 

 

ענבר הצטרפה לאתוסיה בשנת 2013, כמנהלת משאבי אנוש. היא מביאה איתה ניסיון רב בניהול משאבי אנוש וניהול גיוס בחב' הייטק ובסטרטאפים.

ענבר אחראית על הפיתוח הארגוני, מבנה החברה וחלוקת התפקידים, בניית תהליכי עבודה וליווי מנהלים. בנוסף, אחראית ענבר על תחום הגיוס הפנימי לאתוסיה, פרט ורווחה.

לענבר תואר BA  במדעי ההתנהגות ותואר MA בייעוץ ופיתוח ארגוני שניהם מהמכללה למנהל.

ניתן לשלוח לענבר הזמנה לרשת ה-LinkedIn שלה, או לכתוב אליה לכתובתה בחברה: inbarh@ethosia.com

Large line