לקוחות ממליצים

היי מירב,

אני מודה לך מעומק ליבי על העבודה המצויינת שביצעת והטיפול המסור והמקצועי שהפגנת במציאת עבודה בשבילי. בניגוד לחברות השמה אחרות שהיו איתי בקשר, את היית היחידה שהרגשתי שבאמת מנסה לעזור לי, וכך היה. בלעדיך היה לי הרבה יותר קשה למצוא עבודה כמפתח תוכנה ללא ניסיון תעשייתי רב. ולכן אני רוצה לציין שאת דוגמה ומופת לכוח אדם איכותי, מקצועי והכי חשוב אנושי! שמחתי על הליווי האישי והצמוד בכל שלב במהלך תהליך הקבלה למשרה. אני חייב לציין שגם אם לא הייתי מקבל את המשרה, עדיין לא הייתי משנה מילה אחת מכל מה שכתבתי כאן.

כל מי שיחפש עבודה אני כמובן אמליץ עליך!! :)

תודה רבה ובהצלחה מכל הלב בהמשך דרכך.

מיכאל א.

לכבוד: אתוסיה משאבי אנוש בע"מ

לכל מאן דבעי,

ברצוני לשבח במכתב זה את עובדת החברה, ליהיא צייגר ולהביא לידיעת הנהלת החברה, את גודל הנכס שמחזיקה חברת אתוסיה באמתחתה. בתקופה שבה יוצא אדם למסע חיפושי עבודה, הוא נכנס לרוב לאחת התקופות הקשות, המתישות ואולי אף המייאשות ביותר בחייו. בתקופה זו, הלחץ הנפשי עולה בכל יום שעובר, התסכול כבר מתדפק בדלת וככל שסף התסכול עולה, כך סביר יותר להניח שאותו אדם יעשה את כל הטעויות האפשריות בדרך. הטעויות הללו מרחיקות אותו יותר ויותר ממציאת מקום עבודה ולכן, שוב, סף התסכול ממשיך ועולה. תוך מספר שבועות לא רב, מוצא את עצמו אותו מחפש עבודה נקרע בין הרצון למצוא עבודה ראויה לבין הצורך לפרנס את עצמו, הוא חש כל כך בודד ולבד במערכה שלפעמים פשוט אי אפשר לראות את האור בקצה המנהרה. כך בדיוק הרגשתי אני כאשר נכפה עלי לצאת לסמטאות החשוכות של שוק חיפושי העבודה. הרגשתי שאני חי ממודעת דרושים למודעת דרושים, מראיון למשרה שלא מתאימה לראיון למשרה אחרת...שגם היא לא ממש מתאימה. הרגשתי לבד, הרגשתי את הלחץ ואת התסכול וגם אני כבר התחלתי לחשוב שאולי כדי לוותר. יד הגורל הפגישה ביני לבין ליהיא, בפניה אליי בלינקדאין לגבי משרה זהה לזו שממנה ניסיתי לברוח. שוחחנו בטלפון כרבע שעה אך מאותו רגע, מסע חיפושי העבודה שלי קיבל תפנית שלא יכולתי אפילו לקוות לה! הליווי של ליהיא היה נראה אפילו עד לרגע זה, כמו משהו שהוא טוב מידי בכדי להיות אמיתי. ליהיא ליוותה אותי לא פחות ולא יותר כמו מלאך שומר. הפנתה אותי למשרות מצוינות שהתאימו לפרופיל הכישורים שלי, שוחחה איתי בטלפון, הכינה אותי לראיונות, חוותה את דעתה ועשתה כל דבר אפשרי על מנת למצוא עבורי את המשרה הטובה ביותר. ליהיא הייתה אשת השמה מקצועית ביותר, הבינה בדיוק מי אני ומה מתאים לי, ליהיא הייתה גם יועצת, גם פסיכולוגית וגם חברה. אין מילים בפי בכדי לתאר גודל ההשקעה שהשקיעה בי ליהיא. אין מילים בפי בכדי לתאר את רמת ההכוונה, את רמת הדירבון, את רמת ההבנה...פשוט אין מילים בפי! אני בטוח במאה אחוז שללא ליהיא, לא הייתי צולח את התקופה הזו שכמעט והכניעה אותי. אני רוצה לומר בפעם האלף תודה רבה! אני באמת לא אצליח לבטא במילים את מידת הוכרת התודה, ההערכה וההערצה לליהיא. אני חושב שליהיא הייתה עבורי כמו מגדלור באפילה וברצוני להדגיש שלעניות דעתי, ליהיא היא נכס שלא יסולא בפז!

שמחתי להכיר, תודה מעומק הלב על העזרה ובהצלחה לכולנו!

בברכה, אבי ב.

שלום רב,
ברצוני להודות מקרב לב על השירות המסור והיחס האישי שקיבלתי מסיון. אין זו הפעם הראשונה שאני מחפשת עבודה דרך חברות השמה. וגם בפעם הזו עבדתי עם כמה חברות השמה במקביל. מעולם לא קיבלתי יחס כזה אדיב ומתחשב, סבלני ומסביר פנים לצד הזרמה אינטנסיבית של משרות. לא הייתה פעם אחת שסיון טעתה והביאה לי משרה מאזור גיאוגרפי שאינו בתחום שמתאים לי (לעומת נציגות מחברות השמה אחרות שהיו מטרידות אותי על ימין ועל שמאל על משרות לא רלוונטיות). לאחר שיחת טלפון אחת מעמיקה וארוכה, ראיתי כי סיון קלטה לחלוטין את ה"פרופיל" שלי וברגישות רבה פעלה במרץ למצוא לי את המשרות הרלוונטיות. הרגשתי לאורך כל הדרך שיש לי אוזן קשבת בתהליך הלא פשוט הזה. באופן מפתיע ויוצא דופן סיון תמיד נתנה לי תחושה כי מה שחשוב הוא שאהיה מרוצה מהבחירה שלי ואף פעם לא דחפה סתם לראיונות. בנוסף תמיד הציעה עזרה הן בתהליך אל מול חברות והן בלבטים אישיים ביני לבין עצמי. אני מודה לסיון על הליווי האישי הרגיש והמקצועי. אמשיך להפנות חברים ומכרים להיעזר בשירותכם.

שוב תודה, יוליה