היועצים שלנו

ענף ההיטק הוא מהתחומי התעסוקה המבוקשים בישראל וככזה, לא פשוט לאתר בו משרות פנויות. ענף ההיטק הוא מהתחומי התעסוקה המבוקשים בישראל וככזה, לא פשוט לאתר בו משרות פנויות. ענף ההיטק הוא מהתחומי התעסוקה המבוקשים בישראל וככזה, לא פשוט לאתר בו משרות פנויות.

נעה אלימלך

מנהלת קשרי לקוחות

נעה הינה מנהלת קשרי לקוחות באתוסיה. במסגרת תפקידה, נעה אחראית על טיפול במערך הקשר והשירות מול לקוחות אתוסיה בחברות הייטק וסטרטאפים. נעה מלווה חברות ומעסיקים בתהליכי גיוס העובדים ומספקת מענה, ייעוץ ותמיכה בכל שלבי הגיוס עד לקליטת העובד המתאים חברה. נעה מאמינה שהקשבה אמיתית והבנה לצורכי הלקוח, תורמים לתהליכים יעילים במציאת עובדים מתאימים, החל מסטרטאפים צעירים ועד לארגונים מבוססים ומרכזי פיתוח בינלאומיים. לנעה תואר BA במדעי ההתנהגות בהתמחות פסיכולוגיה ארגונית מהמרכז האוניברסיטאי באריאל ותואר MA  בלימודי עבודה מטעם אוניברסיטת ת"א.
C / C++

מורן בן יהודה

יועצת קריירה בתחום התוכנה

מורן בן יהודה הינה יועצת קריירה בצוות ה- CPP בתחום התוכנה, ומתמחה בעיקר בתחום פיתוח שפת ה- ++C, אלגוריתמים ומגוון שפות תוכנה נוספות. מורן מאמינה בקשר אישי עם כל מועמד, מלווה ומייעצת למועמדיה באופן אישי לאורך כל תהליך חיפוש העבודה החל מפגישת ההיכרות האישית ועד להשמתם בתפקיד. למורן תואר BA במדעי החברה עם התמחות במשאבי אנוש מאוניברסיטת בר אילן ונמצאת במהלך לימודים לתואר MA  במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן.

איילת גרוס-טוביאס

מנהלת קשרי לקוחות

איילת הינה מנהלת קשרי לקוחות באתוסיה. במסגרת תפקידה, איילת אחראית על טיפול במערך הקשר והשירות מול לקוחות אתוסיה בחברות הייטק וסטרטאפים. איילת מלווה חברות ומעסיקים בתהליכי גיוס העובדים ומספקת מענה, ייעוץ ותמיכה בכל שלבי הגיוס.  איילת שמה דגש על הליווי האישי והצמוד של כל חברה, החל מהשיחה הראשונית להבנה מעמיקה של הצרכים והציפיות ועד למציאת העובד המתאים, זאת תוך ליווי, תמיכה, הכוונה וייעוץ צמוד.  איילת בעלת תואר ראשון, B.A במנהל עסקים ומשאבי אנוש מטעם המוסד האקדמי רופין. וכן בעלת נסיון עשיר קודם בתחום הגיוס בתעשיית ההייטק.  
בכירים

סיגל לאור קליינהאוז

יועצת קריירה בדסק בכירים

סיגל יועצת קריירה בעולם השמת הבכירים, מלווה ומייעצת למנהלים בכירים, סמנכ"לים ומנכ"לים במגוון תחומים ומשרות בתפקידים טכנולוגיים ותפקידי מטה. סיגל מאמינה בליווי אישי לאורך כל התהליך, החל בפגישת הכרות ועד להשמה.  במקביל סיגל מלווה חברות ומעסיקים בתהליכי גיוס מנהלים ובכירים ומעניקה ייעוץ ותמיכה בכל שלבי הגיוס, החל מייעוץ בהגדרת דרישות המשרה ועד לאיוש המשרות. לסיגל הכרות וניסיון רב עם תעשיית הביוטק בישראל. סיגל בעלת BA במדעי המדינה וסוציולוגיה ולימודי MA בסוציולוגיה ארגונית מאוניברסיטת בר אילן.
תוכנה ו-QA

תמר שורץ

יועצת קריירה בתחום התוכנה

תמר היא יועצת קריירה והשמה בתחום התוכנה. תמר מתמחה בגיוס מתכנתים ומפתחים מנוסים וזוטרים בכל רחבי הארץ. תמר מאמינה שהדבר החשוב ביותר בתהליך מציאת העבודה הינו הכימיה בין החברה לבין המועמד ולכן הכרת החברה והמועמד לעומק יוצרת את ההתאמה הגבוהה ביותר. זו הסיבה בגללה חשוב לתמר להכיר את האדם מולו היא עובדת ולתת לו את הליווי הטוב ביותר בתהליך מציאת העבודה. תמר בעלת תואר ראשון בתולדות האמנות ופילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב. אוהבת לבלות עם חברים ומשפחה ולנגן על תופים.
Java

נופר אגמי

יועצת קריירה בתחום התוכנה

נופר היא יועצת קריירה והשמה בתחום ה-Java\WEB באתוסיה. מתמחה בליווי מהנדסי ומפתחי תוכנה בכל שפות ה-High Level הקיימות כיום בשוק, כולל עולמות ה-Big Data, ומעורבת בתהליכי גיוס מא' ועד ת'. נופר רואה בכל תהליך גיוס אתגר בפני עצמו ועולם במלואו, ומהעשייה היום יומית המשמעותית הזו שואבת סיפוק ותשוקה להמשיך להוות אוזן קשבת לאלו המחפשים אחר זינוק בקריירה שלהם. נופר היא בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם התמחות במשאבי אנוש מטעם המכללה האקדמית ת"א-יפו. אוהבת לטייל, לצלם ולשחות.  
תוכנה ו-QA

שקמה דגרי

יועצת קריירה בתחום התוכנה

שקמה היא יועצת קריירה והשמה באתוסיה ומתמחה בשלושה תחומים עיקריים, השמת בוגרים, QA ואוטומציה. שקמה מלווה מועמדים זוטרים ומנוסים בתהליך חיפוש העבודה במשרות תוכנה בתחום ההי-טק, תוך מתן ייעוץ, הכוונה והכנה לראיונות. עבור שקמה הסיפוק הכי גדול  הוא להצליח יחד עם כל מועמד להתמודד עם הקשיים שעולים בעת חיפוש תפקיד חדש, להתגבר על מכשולים בדרך, לייעץ, לעזור ובסופו של דבר למצוא לו בית חם. שקמה בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ובמהלך תואר שני בייעוץ ארגוני במכללה האקדמית ת"א יפו. 
QA

מורן שור

יועצת קריירה בתחום התוכנה

מורן שור הינה יועצת קריירה במחלקת התוכנה, המתמחה בגיוס לתחומי ה-QA, אוטומציה, בוגרים וסטודנטים. מורן מלווה מהנדסים מתחילת דרכם ועד לתפקידים בכירים, זאת תוך הכרות אישית, ליווי צמוד ושמירה  על דיסקרטיות מלאה. מורן מאמינה כי ניתן למצוא לכל אדם את המשרה הנכונה והמתאימה ביותר עבורו.  מורן בוגרת תואר B.A  במנהל עסקים עם התמחות במימון, מהמרכז הבינתחומי הרצליה.  
שיווק ומכירות

דנה שוהם

מתאמת גיוס בתחום השיווק ומכירות

דנה היא מתאמת גיוס באתוסיה ומתמחה בשני תחומים עיקריים שיווק ומכירות ו-QA. במסגרת תפקידה דנה עושה את כל הנדרש על מנת לאתר את התפקיד החדש והמושלם עבור כל מועמד, מדרגות זוטרות ועד משרות בכירים. דנה היא סטודנטית לתואר B.A במדעי ההתנהגות והתמחות במשאבי אנוש במרכז האקדמי רופין.  

אלרן מילוא

מנהל קשרי לקוחות

אלרן מילוא הינו מנהל קשרי לקוחות באתוסיה. במסגרת תפקידו, אלרן אחראי על מערך הקשר והשירות מול לקוחות אתוסיה בחברות הייטק וסטרטאפים. אלרן התחיל את עבודתו באתוסיה בשנת 2007 בתור יועץ גיוס בתחום התוכנה, עזב את החברה בשנת 2010 וחזר אליה בתחילת 2015. לאלרן ניסיון רב בליווי חברות ומעסיקים בתהליכי גיוס ובניהול צוותי גיוס. מילוא מאמין ביחס ובקשר אישי עם כל לקוח ולקוח, הכולל פגישות שוטפות, עבודה צמודה על משרות וליווי הלקוח משלב הגדרת הצרכים של הארגון ותיאור המשרה ועד לגיוס מוצלח. לאלרן תואר BA במדעי החברה מהמכללה האקדמית נתניה ותואר MBA במנהל עסקים בהתמחות ניהול משאבי אנוש מהמכללה למנהל.
כספים ומטה

מאיה שוולב

מנהלת תחום כספים ומטה

מאיה שוולב הצטרפה לאתוסיה בשנת 2007, והיא מנהלת את הגיוסים בתחום הקמעונאות והסחר.  במסגרת תפקידה היא מרכיבה, בתיאום עם בכירים בתעשייה, את פרופילי העובדים הדרושים להם, ומאתרת מועמדים המתאימים לדרישות, תהליך הגיוס והחיפוש נעשה בדיסקרטיות מלאה, החל מפגישת ההיכרות האישית במשרדי החברה, ועד להשמתם במשרה.  למאיה שוולב תואר ראשון בסוציולוגיה והיבטים התפתחותיים בחינוך ותואר שני בייעוץ חינוכי מטעם אוניברסיטת תל-אביב. כמו כן היא בעלת תעודת הוראה במדעי החברה.  
תוכנה ו-QA

מיכל ולגרין

יועצת קריירה בתחום התוכנה

מיכל היא יועצת קריירה והשמה בכל תחומי התוכנה. מיכל מתמחה בגיוס מפתחים זוטרים ועד בכירים, ארכיטקטים ומנהלים לתחומי JAVA, .Net, Web, Mobile ועוד.  מיכל מאמינה במתן שירות אישי ואנושי לכל מועמד וכי הקשבה אמיתית, נכונות לעזור ושיתוף פעולה של שני הצדדים, מוביל למקומות מופלאים!  מיכל בוגרת תואר B.A במדעי ההתנהגות מטעם המכללה למנהל ובוגרת תואר M.A בייעוץ ופיתוח ארגוני מטעם אותו המוסד. כקונדיטורית לשעבר, היכולת לשמח אנשים דרך האוכל מחממת את ליבה (וגם את הבטן שלנו) כל פעם מחדש.    
חומרה

דור יעקובוביץ'

יועץ קריירה בתחום החומרה

דור הינו יועץ קריירה המתמחה בתחום החומרה. במסגרת תפקידו, מתמחה דור בגיוס מומחים לתחומים כגון Board Design, FPGA, ASIC/VLSI והנדסת מערכת. דור  מטפל בגיוס מהנדסים בכל הדרגות החל מזוטרים ללא ניסיון ועד למנהלים. הוא מאמין בחשיבות הגבוהה של הבנת צרכי המועמד וליווי צמוד לאורך כל הדרך למען הצלחת התהליך של חיפוש העבודה. דור בעל תואר B.A בסוציולוגיה ולימודי מזרח אסיה מטעם אוניברסיטת תל אביב.   
ביוטק

הדר קובייסי

יועצת קריירה בתחומי הביוטק והנדסה

הדר קובייסי הינה יועצת קריירה בהשמה במחלקת הביוטק, המתמחה בגיוס לתחומי הנדסת מכונות ופיזיקה, החל מטיפול במהנדסים זוטרים ועד לראשי צוותים. הדר מאמינה בהכרות אישית עם המועמד וליווי אישי לאורך כל התהליך על מנת למצוא את המשרה המתאימה ביותר עבורו. להדר תואר BA בפסיכולוגיה מהמרכז הבינתחומי הרצליה.   
RT Embedded

רועי אלמגור

-יועץ קריירה בתחום הRT Embedded

רועי הוא יועץ השמה ותעסוקה בתחומי התוכנה, ובעיקר בתחום ה-RT Embedded, ומתמחה בגיוסי מהנדסים מנוסים וזוטרים לחברות היי-טק מכל הסוגים ברחבי הארץ. רועי מאמין בליווי אישי של המועמדים ותמיכה בהם בתהליך מציאת העבודה, מרגע שליחת קורות החיים דרך התמודדות עם ראיונות העבודה ועד להשמה. לרועי תואר ראשון בשירותי אנוש מאונ' חיפה ובעל תואר שני בלימודי א"י מאותו מוסד.